RODZINNIE

Telimena to miejsce przyjazne rodzinom, 
a rodzinny posiłek to znakomita okazja, by wspólnie spędzić czas. Dla naszych gości i wszystkich tych, którzy mają ochotę zjeść obiad lub kolację w domowej atmosferze przygotowaliśmy specjalną ofertę - menu dla dzieci, zestawy rodzinne, możliwość indywidualnego komponowania potraw.

ZAPRASZAMY
SPOTKANIA

W Telimenie spotkania z przyjaciółmi, ukochanymi, ale także biznesowe lunche będą wyjątkowe. Kameralne wnętrze,  przyjazna atmosfera i wyśmienita kuchnia sprawią, że każde spotkanie będzie niezapomniane. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa również kameralne spotkanie towarzyskie albo firmową kolację. Znajdziecie u nas duży wybór dań oraz alkoholi.

ZAPRASZAMY
OKOLICZNOŚCIOWE

Wydarzenia i przyjęcia okolicznościowe zasługują na wyjątkową oprawę, Dbamy o najlepszą aranżację, pyszne jedzenie i profesjonalną obsługę.
Telimena jest miejscem wyjątkowym i spełni Państwa oczekiwania. Oczaruje niepowtarzalną aurą i oprawą urodzin, chrzcin, komunii i innych okazji. Organizacja takich imprez w naszej restauracji, to najlepszy wybór. 

ZAPRASZAMY

Pysznie, zdrowo 
na jazzowo

Restauracja to przede wszystkim kuchnia, ale w Telimenie dbany też o oprawę i nastrój. Tu nie tylko można pysznie zjeść, ale także sięgnąć po dobrą książkę z naszej podręcznej biblioteczki, albo odprężyć się przy muzyce na żywo.
W naszym pensjonacie działa bowiem klub Jazzgot. Wieczorami restauracja Telimena rozbrzmiewa dźwiękami muzyki jazzowej, rockowej, folkowej, blusowej, country granej na żywo przez profesjonalne zespoły zapraszane na koncerty. 

zapraszamy